Gastro Hradec Vitana cup 2019

Naši žáci se dne 28.3.2019 zůčastnili soutěže Gastro Hradec Vitana cup 2019 a potvrdili, že patří mezi nejlepší kuchaře a cukráře. V kategorii kadet se žákyně Lešková Anna umístila na třetím místě a dokázala vybojovat pohár a stříbrné pásmo. Žák Matěj Motl se umístil na místě čtvrtém a svým výkonem překvapil, jelikož se jedná o žáka druhého ročníku. Žáci Menshyk Volodymyr a Prachařová Karolína zkusili letos vykrajování ovoce. Přes velkou konkurenci se jim podařilo získat bronzové pásmo a radost byla o to větší, že takovéto soutěže senaši žáci zúčastnili historicky poprvé. V kategorii kuchař junior bojovala Renata Bajtalová, ale v této kategorii uspět je velmi těžký úkol. Přesto slečně Renatě patří velké poděkování za věnovaný čas přípravě, odhodlání a odvaze se tak prestižní soutěže, jako je Gastro Hradec Vitana cup, zúčastnit.

Celému týmu děkujeme a přejeme hodně úspěchů.