Gastroden 2015

Ve středu 16. 12. proběhl, jako tradičně před Vánoci, na naší škole Gastroden. Jeho příprava probíhala již několik dní dopředu a vrcholila v úterý úpravou tříd pro jejich určení. Každá třída byla vánočně vyzdobena a nadto ještě připravena pro výstavu z gastronomického oboru nebo pro výstavu chovatelů exotických zvířat. Za jednotlivé třídy zodpovídali učitelé, ale na veškeré činnosti se podíleli žáci naší školy. Z jejich dovedností především vyzdvihněme krásnou výstavu slavnostních tabulí a bohatou nabídku pokrmů studené kuchyně. Návštěvník Gastrodne byl u vchodu seznámen s rozpisem tříd a doprovázen jedním ze studentů po jednotlivých třídách. Co vše mohl vidět? Na tuto otázku nejlépe odpoví následující fotogalerie.

Galerie z výstavy chovatelů cizokrajných zvířat; foto A. Křížová, CH2

Galerii z gastronomické části pořídil R. Barák